Přihlášení / RegistraceNová registrace

CZ EN  DE 

MGC Holešov
Palackého 1400, 769 01 Holešov

Radek Doležel se stal nejlepším minigolfistou v České republice

 

Olomouc  - Skvělého úspěchu dosáhl holešovský minigolfista Radek Doležel starší. Na červencovém turnaji v Olomouci se stal absolutním mistrem České republiky v minigolfu.

 

Mistrovství se konalo ve dnech 26. až 28. července na filcovém a eternitovém hřišti. V první části turnaje se hrálo o mistra ČR ve věkových kategoriích žáci, junioři, muži, senioři, senioři II., žákyně, juniorky, ženy a seniorky. Dále se hrálo finále dlouhodobých soutěží extraligy - smíšených družstev, juniorských a ženských družstev a také finále seniorských a žákovských družstev.
Do posledního dne mistrovství se nominovalo 32 nejlepších mužů a 16 nejlepších žen. Finalisté byli vylosování podle výkonu do hracího pavouka, kde proti sobě nastoupili podobně jako v tenise vždy dva hráči. Hrálo se 18 jamek, z nichž bylo 9 eternitových a 9 filcových. Kdo zahrál jamku na nižší počet úderů, získal bod. Z týmu MGC Holešov postoupil pouze Radek Doležel starší výkonem 172 úderů. Radek Doležel mladší obsadil v kategorii juniorů 5. místo výkonem 182 úderů, což ale na postup mezi 32 nejlepších mužů nestačilo.
Budoucí mistr ve finálové části postupně porážel jednoho soupeře za druhým. Přehrál Mariána Straška (MGC Olomouc) 7:3, Ondřeje Škalouda (GC 85 Rakovník) 7:3 a Marka Smejkala (MGC Olomouc) 5:0. V semifinále vyřadil Stanislava Staňka (GC 85 Rakovník) 6:2 a ve finále porazil Josefa Vozára (SK Tempo Praha) 7:5. Radek Doležel se tak stal absolutním mistrem ČR poprvé ve své kariéře.

Napsáno 20.8.2012
» seznam článků


Foto k článku 

Sponzoři

logo_bg
logo_holesov
logo_kraj
Picture in Návrh vizitky.xls

 veřejnost

Informační portál o minigolfu
Logo MGC BpH
Stránky Mezinárodní minigolfové federace Minigolfové zpravodajství
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.