Přihlášení / RegistraceNová registrace

CZ EN  DE 

MGC Holešov
Palackého 1400, 769 01 Holešov

Holešovský minigolf má dva vícemistry ČR

Holešovský minigolfový klub si z Mistrovství ČR přivezl tři medaile.

Ve dnech 21.-23.7.2011 se v Rakovníku uskutečnilo Mistrovství ČR v minigolfu. Na dvou hřištích (eternitovém a betonovém) se turnaje zúčastnili čtyři zástupci klubu MGC Holešov a jedno družstvo juniorů. I přes velmi nepříznivé počasí lze účinkování hráčů klubu považovat za velm úspěšné.
Dlouhodobá soutěž extraliga družstev juniorů měla ve finálovém kole zápletku v boji o stříbrné medaile, kde se více dařilo družstvu MGC Hradečtí orli, kteří finálové kolo vyhráli, před týmem MGC Holešov v sestavě Tomáš Klimek, Jan Juroszek a Radek Doležel ml., kteří se tak museli v celkovém hodnocení extraligy smířit s konečným 3.místem.

Konečné pořadí extraligy juniorských družstev:

1.MGC Olomouc                            23 bodů       1989 úderů
2.MGC Hradečtí orli                       21 bodů       2007 úderů
3.MGC Holešov                              19 bodů       2074 úderů
4.1.DGC Bystřice p.H.                     9 bodů       
5.ME Blansko                                   0 bodů

 

V jednotlivcích se nejvíce dařilo Tomáši Klimkovi, který v kategori juniorů vynikajícím výkonem 165 úderů získal stříbrnou medaili. Radek Doležel ml. (186 úderů) obsadil 12.místo. V žácích se dařilo Janu Juroszkovi, který taktéž skvělým výkonem 173 úderů získal stříbrnou medaili. V mužích obsadil Radek Doležel st. výkonem 169 úderů 17.místo. Gratulujeme a juniorům držíme palce, jelikož 4.8. odjíždí na ME juniorů do Itálie.

Napsáno 25.7.2011
» seznam článků


Foto k článku 

Sponzoři

logo_bg
logo_holesov
logo_kraj
Picture in Návrh vizitky.xls

 veřejnost

Informační portál o minigolfu
Logo MGC BpH
Stránky Mezinárodní minigolfové federace Minigolfové zpravodajství
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.