Přihlášení / RegistraceNová registrace

CZ EN  DE 

MGC Holešov
Palackého 1400, 769 01 Holešov

Grand Prix Plzeň

V neděli 15.5.2011 se uskutečnilo další kolo extraligy družstev a celostátní turnaj jednotlivců v Plzni. Jak dopadli holešovští minigolfisté se dozvíte dále.

I přes velmi chladné květnové počasí se družstvu juniorů v sestavě Tomáš Klimek, Jan Juroszek a Radek Doležel ml. dařilo a výkonem 312 úderů obsadilo skvělé 2.místo. V celkovém pořadí extraligy juniorských družstev však družstvo kleslo na 2.místo o jeden bodík za vedoucí MGC Olomouc, sen o titulu však stále žije.
V jednotlivcích se nejvíce dařilo Radku Doleželovi st., který obsadil v kategorii mužů skvělé 5.místo výkonem 91 úderů. V kategorii juniorů obsadil Tomáš Klimek výborné 4.místo výkonem 96 úderů a Radek Doležel ml. výkonem 108 úderů 9.místo. V kategorii žáků obsadil Jan Juroszek výkonem 108 úderů 3.místo.
Tento turnaj také rozhodoval o nominaci na ME juniorů v italském Naturnu a můžeme s radostí konstatovat, že oba hráči Radek Doležel ml. i Tomáš Klimek se nominovali. Gratulujeme

Napsáno 19.5.2011
» seznam článků


Foto k článku 

Sponzoři

logo_bg
logo_holesov
logo_kraj
Picture in Návrh vizitky.xls

 veřejnost

Informační portál o minigolfu
Logo MGC BpH
Stránky Mezinárodní minigolfové federace Minigolfové zpravodajství
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.