Přihlášení / RegistraceNová registrace

CZ EN  DE 

MGC Holešov
Palackého 1400, 769 01 Holešov

Další skvělý výkon družstva juniorů

V neděli 24.4.2011 se uskutečnilo 1.Grand Prix v Ostravě. Zároveň také pokračovala extraliga družstev druhým kolem.

     Družstvo juniorů MGC Holešov po podzimní části extraligy vede překvapivě průběžnou tabulku, a proto jsme čekali, jak na tento skvělý výkon družstvo naváže. Družstvo nastoupilo v nezměněné sestavě Tomáš Klimek, Jan Juroszek a Radek Doležel ml. a jako vždy mělo pomalejší začátek a po prvním a druhém kole bylo čtvrté, ale skvělým třetím kolem (19,23,23) se družstvo probojovalo na druhou pozici, kterou již udrželo do konce turnaje. Na tentokráte suverénní Olomouc to nestačilo. I tak družstvo MGC Holešov v průběžné tabulce extraligy stále vede. Pořadí GP Ostrava: 1.MGC Olomouc (267úderů), 2.MGC Holešov (290úderů), 3.1.DGC Bystřice p.H. (293úderů). Celkové pořadí extraligy juniorů po 2.kole: 1.MGC Holešov 10 bodů, 2.MGC Olomouc 9 bodů, 3.MGC Hradečtí orli 6 bodů, 4.1.DGC Bystřice p.H. 5 bodů, 5.ME Blansko -1bod.
     V jednotlivcích obsadil v kategorii žáků Jan Juroszek (103 úderů) 3.místo. V juniorech obsadil Tomáš Klimek (93) 6.místo a Radek Doležel ml. (94) 7.místo. V mužích byl Radek Doležel st. (99) dvacátý osmý.
     Gratulujeme a těšíme se na příští kolo, které proběhne 15.5.2011 v Plzni.

 

Napsáno 27.4.2011
» seznam článků


Foto k článku 

Sponzoři

logo_bg
logo_holesov
logo_kraj
Picture in Návrh vizitky.xls

 veřejnost

Informační portál o minigolfu
Logo MGC BpH
Stránky Mezinárodní minigolfové federace Minigolfové zpravodajství
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.